Predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović uputio je čestitku povodom plasmana ženske košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine na Evropsko prvenstvo.
Upućujem najsrdačnije čestitke našim sjajnim reprezentativkama, selektoru Goranu Loji i cijelom stručnom štabu, te Košarkaškom savezu Bosne i Hercegovine na čelu sa Mirzom Teletovićem. Plasman na Evropsko prvenstvo, prvi put nakon 22 godine, historijski je dan za bosanskohercegovački sport. Igrom, zalaganjem, zajedništvom i borbenošću u proteklim kvalifikacijama pokazali ste kako se voli i kako se bori za svoju zemlju. Time ste ispunili radošću i ponosom srca svih građana Bosne i Hercegovine – – navodi se u čestitki Izetbegovića.



Discussion about this post