On je hospitaliziran na kliniku Podhrastovi prije tri dana zbog komplikacija izazvanih koronavirusom
Atif Dudaković, general Armije RBiH i legendarni komandant Petog korpusa nalazi se u klinici Podhrastovi u Sarajevu. On je hospitaliziran prije tri dana zbog komplikacija izazvanih koronavirusom.
Dudaković se jutros javio kratko za “Dnevni avaz”
– Stanje je stabilno, bolje se osjećam – poručio nam je Dudaković.
Dudaković je bio zapovjednik odbrane Bihaća tokom agresije na Bosnu i Hercegovinu 1992. – 1995. godine.
Vijest da je u bolnici izazvala je jučer veliki interes javnost i njegovih saboraca.
Svi mu žele brz oporavak, podrška stiže sa svih strana a ovom prilikom željama za dobro
zdravlje, pridružuje se i redakcija “Dnevnog avaza”.
Miralem Aščić – AVAZ


Discussion about this post