Baka Marija Zlatić (86) iz sela Valakonje kod Boljevca, koja je posle muževe smrti nasledila milion australijskih dolara, umrla je u bedi u trošnoj kući od blata.
Ljudi koji su baka Maru čuvali za života i s kojima je imala potpisan ugovor o doživotnom izdržavanju pronašli su njeno telo na krevetu
Uprkos bogatstvu koje je nasledila, umrla je u krajnjoj bedi.
Podsetimo,bake Marija Zlatić (86) iz okoline Boljevca koja je živela u trošnoj kući od blata, sa penzijom od 10.000 dinara se jednog dana uoči Nove godine probudila bogatija za najmanje 700.000 australijskih dolara, koje je nasledila od svog muža koji je živeo u Australiji.
O njoj su pisali brojni svetski mediji.
Ipak, iako je nasledila milione, ova baka je ostala krajnje skromna i odlučila je da ne napušta svoju trošnu kućicu.


Discussion about this post